YENİLİK BİZİM TUTKUMUZDUR

Bayliner, 1957 yılında Orin Edson tarafından kurulmuştur. Günümüzde dünyanın en çok spor tekne üreten markası haline gelmiştir. Bayliner, dünya genelinde, 60 ülkede 400 den fazla bayiye sahiptir. Bayliner merkez ofisi Amerika Birleşik Devleti’ nde bulunmaktadır. Türkiye’ye gelen Bayliner modelleri, Polonya’da üretilmektedir.

Bayliner, fiyatı uygun, güvenilir ve becerikli tekneler geliştiren ve üreten, öncelikli hedefi müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak olan dünyada kendini kanıtlamış bir markadır.

logo bayliner
ÇOKYÖNLÜLÜK BİZİM SÖZÜMÜZDÜR

Değer yaratmak bizim mirasımızdır. Ulaşılabilirlik ise sınırımız. Ödüllü Bayliner tekneleri arasında her yaşam tarzına uygun bir model bulabilirsiniz.

BOWRIDERS
CENTER CONSOLES
DECKBOARDS
OVERNIGHTERS
WAKEBOARDS
FOR WHEREVER YOUR BOATING TAKES YOU
YENİ NESİL MERCURY

Bayliner, Yeni Nesil Mercury Motorlarla daha güçlü ve daha verimli

Bir kez deneyimleyin,
vazgeçemeyeceksiniz.

Bayliner’ın temel modellerini bizimle birlikte denizde test edebilirsiniz.
Tüm yapmanız gereken bizi aramak ve randevu almak.

NEDEN BAYLINER?

Aileler Tarafından En Çok Tercih Edilen Marka: BAYLINER

Evet, doğru. Bayliner diğer markalara kıyasla aileler tarafından daha fazla tercih ediliyor. Bayliner ın uygun fiyata sahip olması, becerikli olması , güvenilir olması ve  yüksek müşteri memnuniyetine sahip olması; ailelerin Bayliner’ı tercih etmesindeki etmenlerdem sadece bir kaçı. Eğer siz de aileniz ve kendiniz için en iyisini istiyorsanız, en çok tercih edilen marka Bayliner’ı  seçebilirsiniz.

Kullanım ve Depolama Alanları

Bayliner tasarımcıları, teknelerdeki kullanım ve depolama alanlarını büyütmek için sürekli yeni tasarımlar oluşturmaya çalışmaktadır. Çünkü, daha fazla hareket alanına ve eşyalarınızı koyacak daha fazla depolama alanına sahip olduğunuzda deniz üzerinde daha güzel, daha keyifli günler geçirebilirsiniz. Bazı markalar, depolama alanlarını çoğaltarak, kullanım alanlarından feragat etmektedirler. Bazıları ise tekne üzerinde geniş hareket alanı oluşturabilmek adına depolama alanlarını küçültmektedir. Bayliner, çoğu markanın aksine, bu hassas dengeye çok önem göstermektedir. Bayliner, ‘BeamForward’ ve ‘AftAdvantage’ tasarımları sayesinde size hem geniş kullanım alanı hem de büyük depolama alanları sunmaktadır.

‘M–HULL’ Gövde Tasarımı

Bayliner Element ve Center Console Serilerinde kullanılan ‘M-Hull’ gövde tasarımı; teknenin dengeli olmasına, kolay kontrol edilebilmesine ve ivmelenmesinin daha fazla olmasına olanak sağlar. ‘M-Hull’ gövde tasarımlı Element ve CC Serileri, teknecilik dünyasıyla tanışmak isteyenler için akıllıca bir seçim olacaktır.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Bayliner, art arda 7 kez CSI ‘ Customer Satisfaction Index’ (Müşteri Memnuniyeti Indeksi) ödülü alarak eşi benzeri görülmemiş bir başarıya ulaşmıştır. Bu ödüller NMMA ‘ National Marine Manufacturers Association’ tarafından verilmiştir.

BRUNSWICK Şirketler Grubunun Markasıdır

Bayliner, Dünyanın 1 numaralı tekne üretici Brunswick Şirketler Grubu’nun bünyesi altındadır. Brunswick Şirketler Grubu’nun 160 yıllık tecrübesi ve Mercury, Mariner, Quicksilver, SeaRay, MotorGuide gibi markalara sahip olması Bayliner’ı aileniz için en akıllı ve güvenli seçim haline getirmektedir.

SATIŞ DANIŞMANLIĞI

Hayallerinizin Bayliner’ını alabilmeniz veya size en uygun motoru seçebilmeniz için size rehberlik ediyoruz.
Satış sonrasında da sizi yalnız bırakmıyoruz ve tüm bakımlarınızda profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz.

ORJİNAL YEDEK PARÇA & AKSESUAR

Orijinal yedek parça ve aksesuar tercih ederek teknenizin ve motorunuzun ilk günkü durumunda bulunmasını sağlayabilirsiniz.